Prindi leht

Taimekaitse valdkonnas kontrollitoiminguid läbiviivate peaspetsialistide kontaktandmed
 
 
Tallinn ja Harjumaa
Uus-Sadama 19/13, 10120 Tallinn
Ave Post, ave.post@pma.agri.ee
tel 631 8503, mob 5306 2152
 
Hiiumaa
Leigri väljak 5, 92412 Kärdla
Helle Aasma, helle.aasma@pma.agri.ee
tel 463 1490, mob 510 4812
 
Ida-Virumaa
Viru 5 A, 41589 Jõhvi
Aare Mägi, aare.magi@pma.agri.ee
tel 336 6764, mob 525 2278
 
Jõgevamaa
Ravila 10, 48306 Jõgeva
Jüri Siirmäe, juri.siirmae@pma.agri.ee
tel 772 2365, mob 516 5097
 
Järvamaa
Pärnu 58, 72763 Paide
Kontrollitoiminguid teostab Raplamaa peaspetsialist.

Lääne-Virumaa
Neffi 2, 46607 Piira küla, Vinni vald
Kontrollitoiminguid teostavad Ida-Virumaa ja Jõgevamaa peaspetsialistid.
 
Läänemaa
Jaani 10, 90505 Haapsalu
Jaak Otisalu, jaak.otisalu@pma.agri.ee
tel 473 4043, mob 5302 8397
 
Põlvamaa
Puuri tee 1, 63308 Põlva
Peeter Protsin, peeter.protsin@pma.agri.ee
tel 799 8416, mob 5333 8594
 
Pärnumaa
Kerese 4, 80010 Pärnu
Jaanik Lilles, jaanik.lilles@pma.agri.ee
tel 447 1065, mob 525 2803
 
Raplamaa
Kuusiku tee 6, 79511 Rapla
Ülle Andrespok, ulle.andrespok@pma.agri.ee
tel   489 6702, mob 5187875
 
Saaremaa
Kohtu 10, 93812 Kuressaare
Maie Hõbenael, maie.hobenael@pma.agri.ee
tel 453 9913, mob 5330 2756
 
Tartumaa
Kooli 13, 50409 Tartu
Margus Mandel, margus.mandel@pma.agri.ee
tel 746 0602, mob 510 0233
 
Valgamaa
E.Enno 32, 68204 Valga
Piret Mitt, piret.mitt@pma.agri.ee
tel 764 0831, mob 510 1794
 
Viljandimaa
Vabaduse plats 4, 71020 Viljandi
Ene Salusaar, ene.salusaar@pma.agri.ee
tel 435 1242, mob 525 2296
 
Võrumaa
Katariina 7, 65608 Võru
Benno Laks, benno.laks@pma.agri.ee
tel 782 1826, mob 507 4319