Prindi leht

Taimekaitseseadmete korralise tehnilise kontrolli teostajad


Vastavalt Taimekaitseseaduse § 87 lõige 1 järgi peab kasutuses olev taimekaitseseade, välja arvatud käsi- ja selgprits läbima korralise tehnilise kontrolli iga kolme aasta järel. Puhtimisseade ja udutaja peavad olema läbinud korralise tehnilise kontrolli iga viie aasta järel.


Isikud, kes töötavad üle kolme aasta vanuse taimekaitseseadmega, on kohustatud valima ühe alltoodud ettevõtjatest ja leppima kokku koha, aja ja muud tingimused seadme tehniliseks kontrolliks.


Taimekaitseseadme tehnilise kontrolli teostamiseks on lepingud sõlmitud alljärgnevate juriidiliste isikutega, kellele on antud õigus vastava teenuse osutamiseks.

 

1. Leho Kaubandus OÜ
Pärnu mnt 24B, Viljandi linn, telefon 434 9555.
Tehnilise kontrolli tegija: Bruno Pukk, 503 5238  leho@leho.ee

Leping nr 12-10/415

 

2. Sendihaldur OÜ
Ringtee 13-28, Tõrvandi, Ülenurme vald, Tartumaa, telefon 503 2185.
Tehnilise kontrolli tegija: Kaido Edenberg, 503 2181 kaido411@gmail.com 

Leping nr 12-10/416

 

3. A.Tammel AS
Turu 7, Jõgeva linn, telefon 776 8030.
Tehnilise kontrolli tegija: Eno Väli, 514 7492  info@atammel.ee

Leping nr 12-10/382

 

4. OÜ Karitsa Tehnik
Karitsa küla, Rakvere vald, Lääne-Virumaa, telefon  325 1931.
Tehnilise kontrolli tegija: Arne Tammre, 525 5360  arne_tammre@hotmail.com

Leping nr 12-10/385

 

5. Kuivajõe Talukaup OÜ
Allika 6, Kose alev, Kose vald, Harjumaa, telefon 5178561.
Tehnilise kontrolli tegija: Kalev Kõiva, 517 8561, talukaup@trenet.ee 

Leping nr 12-10/881

 

6. OÜ Türi Bel-Est
Kalevi 9a, Türi linn, Järvamaa
Tehnilise kontrolli tegija:

Leping nr 12-10/417

 
7. Baltic Agro Machinery OÜ
Tehnika 9, Türi linn, Järvamaa
kontakt: Janek Tigavas, 528 1928, janek.tigavas@balticagromachinery.com
Tehnika 5, Tartu
kontakt: Antti Kelner, 525 1321, antti.kelner@balticagromachinery.com
Kesk tee 22, Jüri Tehnopark, Harjumaa
kontakt: Jaanus Metsaots, 516 6168, jaanus.metsaots@balticagromachinery.com

Tehnilise kontrolli tegijad: Varmo Põder, Joosep Jõesoo, Tõnu Nokkur, Risto Kimmel.
Leping nr 12-10/1

8. Viru Nõuandekeskus OÜ
Rakvere tn 27, Jõhvi, Ida-Virumaa
Tehnilise kontrolli tegijad: Arvo Aller, 5662 4644 ja Heiki Unt, 5626 0464  info@ivtl.ee
Leping nr 12-10/2


9. Pärnumaa Talupidajate Nõuandekeskus OÜ
P. Kerese 4, Pärnu, Pärnumaa
Tehnilise kontrolli tegija: Hillar Lilleste, 56605975, hillar@nouanne.ee
Leping nr 12-10/3


10. Sike Agri OÜ
Suur tn 84a, Jõgeva linn
Tehnilise kontrolli tegija: Toomas Tiimann, telefon 515 7632
Leping 12-10/1

Lisaks eeltoodule on Taimekaitseseaduse §87 lõike 2 alusel õigus taimekaitseseadme tehnilist kontrolli teha ka Eesti Taimekasvatuse Instituudil.
Teaduse 13, Saku, Harjumaa.
Tehnilise kontrolli tegijad:
Jaanus Siim, 506 4197
jaanus.siim@etki.ee
Rein Põldoja, 5388 2182 rein.poldoja@etki.ee
Ta
avi Võsa, 5330 6570 taavi.vosa@etki.ee
Aadu Pannal, 5560 4679 aadu.pannal@etki.ee

 Leping Leho Kaubandus OÜ

 Leping Sendihaldur OÜ

 Leping A.Tammel AS

 Leping OÜ Karitsa Tehnik

 Leping OÜ Türi Bel-Est

 Leping Kuivajõe Talukaup OÜ

 Leping Baltic Agro Machinery OÜ

 Leping Viru Nõuandekeskus OÜ

 Leping Pärnumaa Talupidajate Nõuandekeskus OÜ

 Leping Sike Agri OÜ